ENERGY PROGRESS POLKI FOLKI V

Chociaż nie jestem lwicą salonową, tylko przykładną matką polką ;) to od czasu do czasu lubię pojawić się na jakimś interesującym wydarzeniu. Jeżeli jest ono w jakikolwiek sposób powiązane z modą to w ogóle jestem w pełni usatysfakcjonowana :) 

6 czerwca odbędzie się piata edycja największego pokazu mody folkowej w kraju ENERGY PROGRESS POLKI FOLKI V. Razem z Asią będziemy mieć przyjemność oglądać na żywo to niezwykłe przedsięwzięcie i oczywiście zrelacjonujemy później cały jego przebieg na blogu. Zapraszamy do śledzenia także naszego INSTAGRAMA, gdzie na bieżąco będziemy wrzucać zdjęcia.  Zapowiada się naprawdę ekscytująco!

 Tym modowym wydarzeniem zainteresowała się sama telewizja Fashion Tv, która już potwierdziła swoja obecność podczas pokazu.
Pokaz odbędzie się w murach elektrowni prądu najwyższej ziemnej zaporze w Polsce w miejscowości Niedzica.
Ogromna sala z dwoma prądotwórczymi turbinami będzie świetnym miejscem na energetyzujący wieczór poświęcony modzie. Można powiedzieć, że tym razem będzie energetyzująco a wybieg będzie miał co najmniej 220 V i w górę, tego wieczoru popłynie czysta energia!
Na wybiegu pojawi się mieszanka wybuchowa folkloru z wielu części świata, planowany jest także pokaz mody na amerykańskich ręcznie malowanych rowerach cruiser.

Na Finisz imprezy przygotowane zostało specjalne show i pokaz Kolekcji Folk Design znanej projektantki Anety Larysy Knap.
Nie obejdzie się również bez oprawy muzycznej, wystąpią: Future Folk Stanisław Karpiel oraz Patman Crew finaliści Mam Talent.
 
Jak widzicie zapowiada się bardzo ciekawie, bilety są do nabycia na stronach poniżej:

1 komentarze:

  1. Chyba także się wybiorę, zapowiada się bardzo obiecująco:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze.

 

Tu możecie nas znaleźć :)