Sesja w Hotelu Bachledówka część pierwsza.

Sesje, przy których możemy współpracować z nowymi ludźmi zawsze sprawiają największą frajdę. Ta niepewność... jak sobie poradzimy? Czy odnajdziemy się w nieznanym dotąd miejscu? Jaki będzie efekt końcowy? Mimo stresu, zdecydowanie dodaje to powera do działania :)
Tak było i tym razem. Z Anetą ze sklepu Like Us (nowa nazwa Minou Designer Clothes) miałyśmy okazję współdziałać przy poprzednich tego typu zdjęciach. (TUTAJ i TUTAJ możecie zobaczyć )
Jednak tym razem dołączył do nas model, całkiem nieprofesjonalny, natomiast  z wrodzonym talentem do pozowania! Dawid, bo o nim mowa spisał się na medal. Posłusznie wykonywał wszystkie polecenia fotografa i szybko nawiązali z Klaudią dobry kontakt.
Tym razem za obiektywem stanęła nie tylko Ania, poprosiłyśmy o pomoc zawodowca. Grzegorz wykonał kawał dobrej roboty, ucząc w między czasie różnych trików fotograficznych, podążającą za nim ze swoim aparatem Annę (Grzesiu dziękujemy jeszcze raz! )
O fryzury zadbała Aneta, która raz po raz fundowała Klaudii inne uczesanie. Makijażem zajęła się Ania.
Musimy także napisać coś nie coś o miejscu w którym cała nasza ekipa bardzo dobrze się rozgościła.
Do Hotelu Bachledówka w Czerwiennym zaprosiła nas Pani Wiola. Przestronny budynek o nowoczesnym designie połączony z góralską tradycją spełnił nasze oczekiwania w stu procentach.
Mieliśmy mnóstwo możliwości na różne ujęcia, w coraz to innych miejscach. Już nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam pozostałe części naszej sesji, jednak na początek prezentujemy stylizację Andrzejkową :) Zdjęcia zostały wykonane w hotelowym klubie.
Miętowa, tiulowa spódnica wraz z białą bluzeczką i czarnymi dodatkami znakomicie wpasuje się w klubowy klimat. Dawid ma na sobie marynarkę firmy State of Art, jasny t-shirt i jeansowe spodnie. Wygodnie ale z klasą.
Jeżeli ktoś z Was nie ma jeszcze planów na ostatkową zabawę, zapraszamy do Hotelu Bachledówka TUTAJ znajdziecie więcej informacji, pozdrawiamy

Ania i Klaudia


 
 
 
Klaudia ma na sobie: spódnica- beksa, bluzka aNYcase, biżuteria- modnie pod Giewontem
Dawid ma na sobie: marynarka- State of Art, t-shirt- Guess, spodnie- Tommy Hilfiger
 
 
FOTO: Grzegorz Mądry
STYLIZACJE: Aneta Gut Minou Designer Clothes
MAKIJAŻ: Ania
FRYZURY: Aneta Chyc
MODELE: Klaudia i Dawid
LOKALIZACJA: Hotel Bachledówka


1 komentarze:

Dziękujemy za wszystkie komentarze.

 

Tu możecie nas znaleźć :)