Gala Zakopane Fashion - Wybory Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2014.

Witajcie kochani! Już po raz drugi razem z Asią miałyśmy okazję zobaczyć jak osiemnaście pięknych dziewcząt ubiegało się o koronę najpiękniejszej Małopolanki w Hotelu Mercure- Kasprowy w Zakopanem. Imprezę poprowadzili Ewa Wojciechowska- dziennikarka, autorka książki : ,,Miss Polonia. A jednak warto" oraz Rafał Bochenek- prezenter TVP Kraków, który od lat zawiązany jest z konkursem Miss Polonia. Organizatorzy- firma PARA Fashion z Nowego Targu zapewnili gościom przybyłym na Galę wiele atrakcji. Naszą uwagę skupiły przede wszystkim pokazy mody. Zapraszamy na naszą małą fotorelację z wczorajszego wieczoru.Asia i ostatnie poprawki przed imprezą :)
 Sukienka Like Us Sklep z odzieżą markową.

 


Jako pierwszy swoją kolekcję ,,Shadows" zaprezentował mody, uzdolniony projektant Sebastian Łuszczek pochodzący z Zakopanego. Kolekcja Sebastiana jest w półfinale międzynarodowego konkursu MUSSE x VOUGE Talents - Young Vision Award 2014.
Prezentacja dziewcząt ubiegających się o tytuł Miss Polonia Województwa Małopolskiego przebiegała w kilku odsłonach. Mogłyśmy zobaczyć je w skórzanej odzieży marki Konopka.W sukienkach marki Ryłko by Agnes & Paul, czy w strojach kąpielowych Gabbiano.
 
 
W przerwach między prezentacjami finalistek następowały kolejne pokazy mody.
Swoją premierową kolekcję pokazała nam Pani Jadwiga Trebunia- Tutka. Piękne spódnice z tkanin o niespotykanych wzorach, oraz haftowane bluzki rodem z Rumunii to znaki rozpoznawcze nowo powstałej firmy Haftfashion.
 

Swoje odzież zaprezentowały również: KoKoSwag, Jo.Mu, oraz Tybecik z Czarnego Dunajca.


 Ciekawą atrakcją zaplanowaną na wczorajszy wieczór był pokaz strojów narodowych, w których występowały laureatki Miss Polonia na świecie. Były to projekty między innymi Elżbiety Krzemińskiej- Owczarz projektantki z Zakopanego, oraz Sabriny Pilewicz.


 
Koronę i tytuł Miss Województwa Małoplskiego zdobyła Magdalena Małochleb z Krakowa, przypadła do gustu nie tylko jury, ale także publiczności. Gratulujemy!
 
 
 
 
Na koniec parę fotek ze ,,ścianki" :D :D
 
Od lewej: ja:), Asia, Marcela Chmielowska- reprezentantka Polski w Wyborach Miss Universe (polecamy artykuł Pani Ewy Wojciechowskiej), Magdalena Małochleb - Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2014, Kaja Wróbel - ubiegłoroczna Miss Polonia Województwa Małopolskiego, Jadwiga Trebunia- Tutka - projektanka i  właścicielka Haftfashion.
 Od lewej: Rafał Bochenek, Magdalena Małochleb, Ewa Wojciechowska, Grzegorz Piwowoński

Od lewej: Piotr Malinowski, Rafał Bochenek, Magdalena Małochleb, Ewa Wojciechowska, Grzegorz Piwowoński oraz Monika Poręba- Strycharz
 
Ewa Wojciechowska i Sebastian Łuszczek3 komentarze:

Dziękujemy za wszystkie komentarze.

 

Tu możecie nas znaleźć :)