O NAS

Kilka słów o nas:)Hania: Interesuje mnie wiele rzeczy, począwszy od fotografii, mody, makijażu, skończywszy na  wspinaczce wysokogórskiej i projektowaniu biżuterii:) Od dzieciństwa kocham rysować, malować, tworzyć różne mniej lub bardziej przydatne cuda. Modą zaczęłam się interesować jako nastolatka, mogłam przez nią wyrazić siebie i....byłam już: zbuntowaną chłopczycą w dresach; dziewczęcą Anią z burzą loków na głowie; modną ,śledzącą trendy studentką kosmetologii; zakochaną w górach sportsmenką(miłość do gór i wspinania pozostanie we mnie na zawsze); poważną panią manager w restauracji...Powiadają, że kobieta zmienną jest i mam wrażenie, że to określenie pasuje do mnie idealnie:)
Jaka teraz jest Hania? Jest zapracowaną mamą i żoną ale kocha to co robi i przynosi jej ogromną frajdę :D Jeśli chcecie wiedzieć, czym zajmuję się na co dzień odwiedźcie Malowanki Hanki :)


Klaudia: Jak każda młoda osoba chciałabym zdobyć świat, zrobić coś co zostawi po mnie ślad, nawet jeżeli to jest mało realne. Nadszedł właśnie taki moment, że mam szansę zrobić coś fajnego. Interesuję się modą, fotografią i wszystkim co się z tym wiąże
(biżuteria, najnowsze trendy, stylizacje, fryzury) nie musiałam się więc długo zastanawiać nad podjęciem tej decyzji i w końcu zaczełam działać:)
Pomysł z robieniem zdjęć to spełnienie moich marzeń jeszcze z dziecięcych lat i jest to coś co sprawia mi frajdę i przyjemność
(nie to co praca, która zanudza mnie na śmierć,) ale jak to w każdej pracy jest też jakiś plus- mam kontakt z różnymi ludźmi a to akurat lubię:) Teraz jednak zaczynam robić coś z czego mam satysfakcję...wiadomo, początki są trudne, ale człowiek całe życie się uczy, więc i ja będę:)
  Asia: Miłością mojego życia jest przede wszystkim mój Synek oraz KWIATY... , co odkryłam w młodym wieku całkiem przez przypadek, a teraz sie pod tym podpisuję . Długie lata zajmowałam się "biznesem kwiatowym" i wszystkim co jest z tym związane : tworzeniem, komponowaniem, wystrojami wnętrz, organizacją ślubów itp. Poświęciłam temu wiele pracy i energii.. nie żałuję, co więcej,nadal zamierzam!!! Lecz nie ukrywam, że mam też inne zainteresowania takie jak : modeling, wizaż, projektowanie, stylizacja. Jednak nie wszystko mogę wdrożyć w swoje życie. Szpilki dają mi poniekąd taką możliwość ... co sprawia mi dużo radości i satysfakcji. Są to takie moje nie spełnione marzenia, bo jak to mówią : "nigdy nie jest za póżno" ... Życie nas jeszcze może zaskoczyć!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie komentarze.

 

Tu możecie nas znaleźć :)